Lajme tregtare : bot. i Dhomës së Tregëtisë të Republikës së Shqipërisë

General Information

Language
Albanian.
Published
Tiranë, Albania : Dhoma e Tregëtisë dhe e Industrisë, 1992.

Bibliographic Information

Holdings

Item Type Current Location Collection Call Number Volume Info Shelving Location Public Note
Continuing resourcesOSA Archivum Library7/21/1/31993, No. 1 --

Browse related items

Start at call number: